Moda na wnętrza VIP

wnętrza vip

Moda na wnętrza VIP

| Aktualności

Pokój dzienny dla zbuntowanej nastolatki, elegancka kuchnia dla mamy, gabinet służbowy dla taty, a nawet salon dla gości – niezależnie od wieku, zawodu czy okoliczności, każdy z nas zawsze chce czuć się kimś ważnym, kimś kto wzbudza zaufanie, szacunek i akceptację wśród rodziny czy przyjaciół. Co więcej, nie bez powodu ma również rację bytu powiedzenie: „pokaż mi swoje wnętrze, a powiem Ci, kim jesteś”, bo dom to miejsce, w którym bez wątpienia spędzamy najwięcej czasu. Jak zatem urządzić swój dom czy mieszkanie tak, aby znalazły się w nim miejsca na wnętrza VIP?

Czym są wnętrza VIP?

Jak powszechnie wiadomo, samo słowo VIP to skrót od angielskiego Very Important Person – Bardzo Ważna Osoba. Zaczęto go stosować dopiero w połowie lat 40. XX wieku za sprawą Royal Air Force – angielskich sił lotniczych. Jednak dziś VIP-em może zostać już praktycznie każdy bez względu na wiek, status społeczny czy też wykonywany zawód. Wnętrza VIP są bowiem przeznaczone dla każdego, którego niebanalny gust i zmysł estetyczny nie pozwalają na urządzenie przestrzeni wokół siebie w tradycyjny, nowoczesny lub najbardziej designerski sposób.

Co więcej, wnętrza VIP to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną od życia czegoś więcej niż tylko komfort, wygoda, dobra praca i płaca. Wymagają dużo nie tylko od innych, ale przede wszystkim od siebie i dokładnie tego samego oczekują również od swojego wnętrza – pokoju, salonu, a nawet biura.

Jeśli zatem również należysz do tego wąskiego grona? Być może nadszedł już czas na wprowadzenie poważnych zmian w mieszkaniu, pokoju, a nawet na biurku w miejscu pracy.

Obsługa dotycząca wnętrza VIP – jak to działa?

Wiadomo już zatem, czym tak naprawdę jest wnętrze VIP i w jaki sposób może odmienić dotychczasowy styl życia jego mieszkańca. Zanim jednak ekipa remontowa wejdzie do domu i zrobi w nim rewolucję, warto najpierw dowiedzieć się, jak taka współpraca wygląda od tzw. kuchni.

Otóż okazuje się, że w tym celu można wykupić sobie specjalną ofertę – usługę VIP. Dzięki nej każde marzenie o wnętrzu VIP może się spełnić według oczekiwań jego właściciela. Co więcej, w ramach tej oferty można otrzymać m.in.:

• spotkanie wykonawców z klientem, podczas którego przedstawiany jest projekt wnętrza VIP. Uzgadniane są potrzeby klienta oraz budżet,
• zestaw inspiracji oraz najlepszych rozwiązań (meble, oświetlenie, akcesoria, materiały budowlane), który określi ogólny charakter i styl wnętrza – pokoju, kuchni, salonu itp.,
• inwentaryzację pomieszczeń wykonaną przez firmę oferującą usługę VIP,
• kompletną, całkowitą wycenę oraz przybliżony czas wykonania zlecenia,
• gwarancję nadzoru autorskiego, czyli osobiste czuwanie specjalistów nad realizacją projektu, czyli wnętrza VIP.

Mówi się, że na marzenia i plany nigdy nie jest za późno – nie wahaj się zatem i skorzystaj z pomocy specjalistów, którzy zamienią najbardziej nudny pokój czy salon w wyjątkowe wnętrze godne samego VIP-a, czyli Ciebie. Powodzenia!

Awwwards