Meble design i produkcja

Meble design i produkcja

Piękne przedmioty i meble nie są dziełem przypadku. Ich forma, struktura i wykończenie to efekt wielu przemyśleń i starannej pracy. Chcemy, by nasze meble były nie tylko trwałe i estetyczne, ale również funkcjonalne. Nie szczędzimy wysiłków, by wszystkie nasze produkty świetnie spełniały swoją funkcję użytkową i ułatwiały codzienne życie. Wiemy, że nasi Klienci zasługują na najlepszą jakość, dlatego oferujemy im meble design i produkcja, z których jesteśmy dumni.

Kochamy naszą pracę i projektujemy z pasją. Zachwycają nas pomysły naszych Klientów, zachwycają nas materiały, z których korzystamy, zachwyca nas to, jak projekt narysowany na kartce nabiera realnych kształtów. A w końcu zachwyca nas to, co udaje nam się stworzyć.

Meble design i produkcja – Jakie są nasze designerskie meble?

Podobają się nam oryginalne oraz ciekawe pomysły i doceniamy możliwości, które stwarza nowa technologia. Stosujemy najlepsze surowce, dlatego nasze meble wyróżniają się znakomitą jakością, lekką formą, ponadczasowym wzornictwem i oryginalnym wykonaniem. Staramy się, aby produkty, które powstają w naszych pracowniach projektowych, miały unikalny charakter, łączący w sobie piękno i funkcjonalność.

Jak pracujemy? Meble design i produkcja

Projektowanie jest pierwszym krokiem do osiągnięcia ideału, ale kolejnym, niezwykle ważnym, jest nadanie mu konkretnych kształtów. Cały ten proces odbywa się w naszych halach produkcyjnych, gdzie ponad 60 pracowników dba o to, żeby marzenia stały się rzeczywistością. Do produkcji wykorzystywane są wyłącznie materiały o wysokiej jakości, by końcowy efekt był zawsze zgodny z oczekiwaniami. W czasie wykonywania projektów stosujemy nowoczesne technologie, które są bardzo precyzyjne i stwarzają nieskończoną liczbę możliwości. Przywiązanie do perfekcji sprawia jednak, że każda sztuka mebli, która opuszcza naszą fabrykę, może poszczycić się jakością osiąganą dotychczas wyłącznie w czasie produkcji ręcznej. Nasze meble nie są dziełem przypadku – doskonale je znamy, ponieważ każdy pojedynczy egzemplarz jest szczegółowo testowany. Droga do satysfakcjonującego efektu końcowego składa się z wielu etapów, z których każdy jest pełen twórczej pracy. W ten właśnie sposób powstają znakomite meble, które są źródłem pełnego zadowolenia.

Projektowanie wnętrz | Wykańczanie wnętrz

Meble design i produkcja
Awwwards