Wykańczanie wnętrz

Wykańczanie wnętrz

Wykańczanie wnętrz i stworzenie estetycznej, stylowej kompozycji owocuje zadowoleniem i głęboką satysfakcją.

Nie warto lekceważyć drobnych elementów aranżacji, bo podkreślają one szczególny charakter wystroju i potrafią wiele powiedzieć o mieszkańcach domu.

Adaptacja i wykańczanie wnętrz do potrzeb klientów jest jak tworzenie dzieł sztuki – tylko drobne szczegóły czynią całość godną uwagi. Właśnie tak jest, gdy projektujemy sposób wykończenia wnętrza. Dokładamy drobne elementy, które sprawiają, że pusta dotychczas przestrzeń z meblami nabiera charakteru zgodnego z potrzebami użytkowników i staje się bardziej funkcjonalna. Czasami wystarczy niewielki, nowoczesny stolik do kawy, by osoby, które wchodzą do pokoju, czuły, że są najbardziej oczekiwanymi gośćmi. Wstawienie do pokoju nietypowej lampy od razu przyczynia się do tego, że wnętrze nabiera tajemniczego wyglądu i zaprasza do dalszego odkrywania przestrzeni.

Stylowe dodatki są przysłowiową „kropką nad i”, potrafią przemienić zwyczajny pokój w niezwykle oryginalne wnętrze. Może się wydawać, że aranżacji niczego nie brakuje: są gustowne meble, ładne zasłony, modna kanapa i dwa fotele do kompletu. W zależności od życzenia Klienta można jednak tę kompozycję urozmaicić. Puchate poduszki na fotelach i kanapie oraz gruby dywan dodadzą np. przytulności, a obraz z wazonem, pełnym wiosennych kwiatów, wprowadzi nuty sielskiego klimatu. Jeśli Klient ceni nastrój przygody i kocha dalekie podróże — dobrym pomysłem będą np. podświetlane mapy wiszące w ramach na ścianach i ustawione na półce rękodzieło rzemieślnika, żyjącego gdzieś, na dalekich wyspach Oceanu Spokojnego. W zależności od zainteresowań Klienta tak dobierzemy różne przedmioty ( np. obrazy i dzieła sztuki), że będą wyrażały jego upodobania i pasje.

Dzięki naszej pracy możliwe jest nadanie ostatecznego charakteru całemu wnętrzu – nasi specjaliści wyszukują niezwykłe dodatki, a nawet, w razie potrzeby – sprowadzają je z końca świata. Wszystko po to, by pokój, biuro, kuchnia czy łazienka stanowiły kompletną, domkniętą aranżację, w której użytkownik poczuje się naprawdę przyjemnie i pomyśli sobie „To właśnie jest moje miejsce”.

Projektowanie wnętrz | Meble design i produkcja

wykańczanie wnętrz

Awwwards