topdesignstudio.pl

Blog tematyczny o domu, ogrodzie i hobby.

Dom

Materac na lata – w co warto zainwestować?

Materac na lata – w co warto zainwestować?

Obecnie w sklepach stacjonarnych i internetowych znajdziemy wysokiej jakości produkty, będące elementem wyposażenia łóżka. Poprzez dopasowanie ich do osobistych potrzeb i preferencji użytkownika, jesteśmy w stanie zagwarantować sobie zdrowy wypoczynek. Jednak w jakie modele warto zainwestować, aby służyła nam przez długie lata? Oto najlepsze propozycje od Hilding!

Materace piankowe

Materace piankowe to produkty, które w swoim wnętrzu posiadają jedynie nowoczesne pianki. Każda z nich posiada inne właściwości, dzięki czemu poszczególne modele różnią się od siebie. W ofercie Hilding znajdziemy:

  • materace termoelastyczne, jak np. Hilding Rumba,
  • materace lateksowe, jak np. Hilding Melody,
  • materace wysokoelastyczne, jak np. Hilding Foxtrot.

Jednak są również modele, które łączą w sobie kilka pianek na raz! Dzięki temu gwarantują komfortowy wypoczynek każdemu z nas.

Materace sprężynowe

Od lat znamy materace sprężynowe, jednak współczesne modele wykorzystują nowoczesne technologie, dzięki czemu wyróżniają się wysoką elastycznością punktową oraz możliwością redukcji drgań. Wszystko dzięki sprężyną umieszczonym w osobnych kieszonkach. W zależności od średnicy możemy podzielić materace sprężynowe na:

  • materace kieszeniowe, jak np. Hilding Cha-Cha,
  • materace multipocket, jak np. Hilding Electro,
  • materace pocket plus, jak np. Hilding Lambada.

Materace hybrydowe

Materace hybrydowe to nowoczesne połączenie pianki oraz bazy sprężyn kieszeniowych lub multipocket. Tak naprawdę łączą w sobie najlepsze cechy modeli piankowych i sprężynowych. W ten sposób są w stanie zagwarantować zdrowy wypoczynek każdemu – nawet osobom mającym wysokie wymagania! Modele takie jak Hilding Dance są przede wszystkim wysokie, co w znaczący sposób odróżnia je od reszty. Ponadto idealnie sprawdza się w sypialni osób dorosłych oraz starszych!

Materace młodzieżowe

Dzieci w wieku szkolnym oraz młodzież powinny mieć w swoich łóżkach specjalne materace młodzieżowe. Są to wyjątkowe modele, które gwarantują zdrowy wypoczynek, a także właściwe wsparcie całej sylwetki. W ten sposób kręgosłup może się prawidłowo rozwijać, a mięśnie – regenerować. Najlepiej sprawdza się tu modele wykonane z pianki wysokoelastycznej, które gwarantują najlepsze podparcie wraz ze zmianą budowy ciała. Co więcej, inwestując w tamie modele, jak Hilding Breakdance, mamy opcję zmiany twardości poprzez obracanie modelu na drugą stronę. Można powiedzieć, że materac rośnie wraz z dzieckiem!

Materace dziecięce

Materace dziecięce różnią się od materacy przeznaczonych dla młodzieży. Są przede wszystkim węższe i krótsze, gdyż mają rozmiar 60×120 cm lub 70×140 cm. Maluszek może na nich wypoczywać już od pierwszych dni życia. W ofercie Hilding znajdziemy takie modele, jak Hilding Safety Smyk czy Hilding Kołysanka. Każdy produkt wyróżnia się właściwościami antyalergicznymi oraz pokrowcem, który można zdjąć i wyprać. Ponadto są one także nieprzemakalne, dzięki czemu wnętrze materaca nie ulegnie zawilgoceniu czy zabrudzeniom.

Materace nawierzchniowe

Materace nawierzchniowe to kilkucentymetrowe maty, wewnątrz których znajduje się pianka. W zależności od jej rodzaju możemy poprawić komfort swojego snu poprzez zmiękczenie lub utwardzenie podłoża. Jest to przydatne, zwłaszcza gdy śpimy w łóżku hotelowym lub na wersalce. Oprócz tego modele od Hilding pozwalają na ochronę materaca głównego. W zależności od tego, jakie są nasze potrzeby, w ofercie znajdziemy takie modele, jak materace Hilding Alt, Hilding Tenor czy Hilding Bass.

Wyroby medyczne

Hilding ma w swojej ofercie także wyroby medyczne. Są to produkty, które przeszły szereg restrykcyjnych testów oraz badań medycznych, przez co uzyskały status wyrobów medycznych. Decydując się na tego typu produkty, mamy pewność, że dbamy o zdrowy wypoczynek i nie tylko! Aby uzyskać więcej informacji, należy się zapoznać się z instrukcją od producenta lub etykietą. Kwestia ta dotyczy takich produktów, jak materace czy poduszki.

Inwestowanie w wysokiej jakości materace od Hilding to gwarancja zdrowego i komfortowego wypoczynku przez lata. Wszystkie produkty zostały stworzone z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu gwarantują spokojny wypoczynek. Znajdziemy zatem model idealnie pasujący do nas!
 
 Artykuł sponsorowany.

Udostępnij